Автоматизовані системи управління

У 2011 році, після тривалого та плідного співробітництва, до Інформаційно-аналітичного центру ЕКСОР приєдналася група провідних науковців – колишніх фахівців Київського інституту автоматики. Їх досвід та напрацювання ІАЦ ЕКСОР дозволили започаткувати окремий напрямок діяльності центру – постачання гідравлічного обладнання та розроблення комплексних автоматизованих систем управління технологічним процесом (АСУ ТП) на промислових об’єктах України, Росії та інших країн.

Роботи зі створення автоматизованих систем управління в ІАЦ ЕКСОР ведуться під керівництвом та за безпосередньої участі доктора технічних наук, професора Грабовського Георгія Геннадійовича та головного конструктора АСУ ТП, кандидата технічних наук Леонідова-Каневського Євгена Володимировича. Референс-лист,представлений на нашому сайті відображає роботи Київського інституту автоматики, що були виконані під керівництвом зазначених фахівців. Одна з останніх їх розробок (див. фотоматеріали) пов’язана із впровадженням АСУ ТП стана 850 мідних сплавів Кіровського заводу (Росія).

Інтеграція в АСУ ТП сенсорних терміналів власного виробництва забезпечує зручність та легкість управління будь-якими технологічними процесами. Системи можуть бути використані як в промисловості, так і в сільському господарстві. Набір необхідних апаратних засобів та програмного забезпечення підбираються під кожного конкретного клієнта таким чином, щоб максимально задовільнити його потреби.