Ефективне використання сенсорних технологій у виставковій діяльності

Цього разу ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» взяли участь у міжнародній виставці й конференції з авіації та оборони «AFRICA AEROSPACE & DEFENSE 2012», що відбулася 19-23 вересня у м. Преторія, ПАР. Для більш повного ознайомлення з продукцією та перспективними розробками підприємств оборонно-промислового комплексу України відвідувачам виставки запропоновано широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів, що розміщені на сенсорному кіоску виробництва центру ЕКСОР.

Також було представлено макет переносного протитанкового ракетного комплексу «Скіф», макет станції радіоелектронної розвідки «Кольчуга-М» у масштабі 1:15, макет радіолокаційної станції 36Д6 у масштабі 1:40, макети бронетранспортерів БТР-4, БТР-3Е1, МТ-ЛБ у масштабі 1:15, макет основного бойового танку «Оплот» у масштабі 1:15 та макет патрульного катеру «Калкан-М» у масштабі 1:35.

В рамках національної експозиції у виставці взяли участь підприємства, які входять до складу ДК «Укроборонпром»: Державна госпрозрахункова зовнішньоторгівельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш», Державне підприємство «Укроборонсервіс», Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Цілком очевидно, що невелика кількість квадратних метрів, які відводяться для організації стендів на подібних заходах, не дозволяє експонувати все різноманіття української продукції, що могла б зацікавити потенційних покупців та партнерів. І саме завдяки використанню сенсорних технологій цю проблему повністю вирішено.